środa, 5 listopada 2014

Liebster Blog Award!

W ramach blogowej zabawy zostaliśmy nominowani przez Blog Zakochanej W Bieganiu Malgorzata Wrzesinska do Liebster Blog Award! ;) :D Po krótkim rozeznaniu w czeluściach wszystkiego i niczego, gdzie piszą, że nominacja do LBA jest otrzymywana od innej osoby, blogera w dowód uznania za „dobrze wykonaną robotę” Nominacja do zabawy jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia, także tego, wiadomo, o co biega. ;) Zasada jest prosta, odpowiadamy na 11 zadanych pytań, nominujemy 11 innych uznanych przez nas osób, blogów, blogerów oraz zadajemy, im 11 przygotowanych przez nas pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował, jasne? ;) jasne! :) nic dodać, nic ująć.


Pytania zadane WR's C przez Blog Zakochanej W Bieganiu Malgorzata Wrzesinska;

1. Co Cię/Was "popchnęło" do pierwszego biegowego kroku ?

    Odp. ... Pierwsze kroki dla biegacza amatora w większości przypadków jakie go zmotywowały do biegania było bądź jest zrzucenie wagi, zadbanie o własne zdrowie, zrobienie kondycji, formy i wymarzonej sylwetki. My nie odbiegamy od normy ;) z nami było podobnie jak w wielu innych przypadkach. :) stayRUN \m/

2. Co motywuje Cię/Was do biegania ?

    Odp. ... Motywować dosłownie może wszystko, pogoda za oknem, pomyślny dzień, dobra muzyka, ciekawy artykuł, książka, film cokolwiek pozytywnego oraz i negatywnego. Inspiracje możemy znaleźć wszędzie, kwestia naszego nastawienia, szukania, w końcu znalezienia i wykorzystania okazji. Inną sprawą jest target, cel na, który obieramy azymut, tu potrzebny jest plan niestety na tym się nie kończy. Do osiągnięcia ostatecznego sukcesu, skoro jesteśmy już zmotywowani na cel potrzebujemy jeszcze chęci, dyscypliny i silnej woli! nic dodać, nic ująć. W praniu wygląda to rożnie, droga z pozoru prosta może być kreta i zawiła, może prowadzić przez góry i doliny. Nikt nam nie mówi, że będzie łatwo ... stayRUN \m/

3.Wyobraź/wyobraźcie sobie, że widzisz/widzicie siebie za rok ... jakie marzenia związane ze sportem udało się Tobie/Wam zrealizować?

    Odp. ... Życie niesie ze sobą wiele niespodzianek także, kto to wie, co to w ogóle będzie za rok. ;) Wracając do tematu, marzenia, plany, wyzwania! ;) Za rok ..., choć wybiegać o 365 dni do przodu trochę nam nie wychodzi, ;) ale jak już się zobowiązaliśmy do odpowiedzi na pytanie, patrząc wąskotorowo to w końcu może zostaniemy oficjalnie maratończykiem, maratończykami i będziemy się mogli tym pochwalić. ;) Nic dodać, nic ująć ... ;) :) stayRUN \m/

4. Twoja/Wasz ulubiona rozrywka - oprócz biegania.

    Odp. ... Rower; szosa, przełaj tu i tam, byle szybko i daleko! Góry; te niskie i te wysoko nad głową, byle do góry! Książka; dobra, byle ciekawa nie nudna! Kino, film; dobry, kultowy lat 60-tych, 70-tych, 80-tych jak i ten nam dobrze wszystkim znany współcześnie! Fotografia; dobra, naturalna, intrygująca, piękna niczym kobieta, byle czarno biała.  

5. Twoja/Wasza ulubiona książka

    Odp. ... Jest wiele dobrych i bardzo ciekawych książek, które zostały przeczytane i jest wiele takich, które warto przeczytać, ale takowej ulubionej którą po wielekroć można czytać jak to bywa u książkożerców :) nie posiadamy. Tak czy siak, ..., warto czytać! :)

6. Twoja/Wasza największa biegowa "wtopa"

    Odp. ... Nie rozpatrujemy z punktu widzenia biegacza amatora pojęcia "wtopa" są lepsze i gorsze starty. Czynników wpływających na efekty naszej pracy podczas biegu jest wiele a większość efektów zależy od tego czy się do tego solidnie przygotowaliśmy. Tak czy inaczej, z każdego biegu, startu wyciągamy wnioski, wprowadzamy korekty do naszych treningów, staramy się lepiej przygotować, by następnym razem wypaść lepiej. Oczywiście każdy patrzy na to według własnej miary, poza tym gdybyśmy rozpatrywali każdy bieg, start pod kontem rywalizacji cała radość z biegania którą czerpiemy straciła, by sens. Trzeba potrafić rozgraniczać i pamiętać, że jedynym przeciwnikiem są nasze słabości to z nimi powinniśmy rywalizować, by łamać granice i stawać się lepszym od samych siebie, a nie od innych.

7. Dokończ/dokończcie zdanie : "Bieganie to dla mnie ..."

    Odp. ... Sposób na zachowanie formy i kondycji, sposób na zdrowie, sposób na spędzenie wolnego czasu, sposób na życie i zachowanie psychicznej równowagi. Same plusy ... ;) :) nic dodać, nic ująć ... :) stayRUN \m/

8. Bieganie  to nie tylko pasmo sukcesów; jak radzisz/radzicie sobie z porażkami ?

    Odp. ... Jak nie ten, to następny! także nic straconego. Możliwości sprawdzenia się na starcie jest coraz więcej, bywa, zdarza się nawet najlepszym. Tak czy inaczej, czasem trzeba zacisnąć zęby a ambicje odłożyć na następny raz. Mówią "głowa w dół i do przodu" ;) stayRUN \m/

9. Dokończ/dokończcie zdanie : "Wygrany milion przeznaczę na : ..."

    Odp. ... Nigdy nie byliśmy i chyba nie będziemy w takiej sytuacji także ciężko nam powiedzieć co byśmy zrobili z jedynka i sześcioma zerami na końcu. Mówią łatwo przyszło łato poszło także, kto to wie ... ;) stayRUN \m/

10. Dokończ/dokończcie zdanie : "Moim biegowym autorytetem jest/wzoruję się na : ... "

      Odp. ... Biegowe autorytety! nie posiadamy takowych, choć cenimy sobie w ludziach pasje, wytrwałość, determinację, wole walki i odwagę, by iść wytyczoną drogą po mimo przeciwności losu i braku akceptacji otoczenia a czasem nawet akceptacji najbliższych. Nie patrzących na pewne sprawy przez pryzmat portfela i świata ludzi, dla których on stał się sensem.   

11. Jakie są Twoje/Wasze najcenniejsze wartości w życiu?

      Odp. ... Najważniejsze wartości to te, które pozwalają nam żyć w zgodzie z samym sobą i najbliższymi z naszego otoczenia. Szanuj a będziesz szanowany w skrajnościach szanuj i żądaj szacunku, nie rób tego drugiemu co tobie nie miłe. Bądź honorowy i lojalny wobec siebie i ludzie zwłaszcza tych, którzy na to zasługują. Nie rzucaj słów na wiatr, gdyż słowo droższe od złota, a za, nim coś powiesz trzy razy się zastanów. Bądźmy godni bycia naśladowani i dajmy przykład własnym świadectwem dla otoczenia, najbliższych zwłaszcza dla tych najmniejszych, najmłodszych dziadków ... stayRUN \m/


Wild Runner's Club nominuje i zobowiązuje do udziału w zabawie następujące osoby, blogi, blogerów:

MarcinBiega, Więcej Ruchu, Fitness i Życie, TestyOutdoorowe, SheRuns, Bro!, Be Slim, Biegam w górach, On Egin Eta Topa, Heavy RunsLight, PiorunPainting, Mammyruns.

 1. Standardowo; ;) pierwszy trening, pierwsza trasa biegowa! ;) Jak wyglądał wasz pierwszy bieg i co Cię ku niemy skłoniło ... ?
 2. Aktywnie przede wszystkim; co oprócz biegania aktywnie poza domem lubisz robić. Podaj swoje ulubione i uzasadnij ... ?
 3. Biegowo; mierz cele na zamiary, jaki będzie Twój następny biegowy poziom; dyszka, półmaraton, maraton, a może ultra. Podziel się spostrzeżeniami i tym co aktualnie zamierzasz w tym kierunku zrobić ... ?
 4. Podróże; jeśli miałbyś na stałe opuścić swoje miejsce zamieszkanie i udać się dokądkolwiek byś chciał, bez żądnych ograniczeń i zobowiązań! Podaj takowe max jedno miejsce na świecie ... ?
 5. Muzycznie; podaj od trzech do pięciu utworów, piosenek, numerów, które dodają ci kopa ... ? Nie koniecznie musi się to wiązać z pójściem na trening!
 6. Filmowo; ulubione dzieło, dzieła, reżyser, filmy, które możesz oglądać bez końca po kilka razy, te, które Tobie się nie nudzą ... ?
 7. Książkowo; pytanie chyba już standardowe! ;) ulubiona, ulubione, podaj kilka pozycji ... ?
 8. Kulinarnie; Twoje ulubione danie, dania, co preferujesz i co możesz polecić innym ... ?
 9. Ciekawe miejsca; szukasz ucieczki od codzienności i miejskiego zgiełku, gdzie biegniesz w takim momencie, dokąd się udajesz ... ?
 10. Ciekawi niezwykli ludzie; autorytet, autorytety, które wywarły na Tobie wielkie wrażenie i miały wpływ na Twoje, "wasze" życie i dalsze postępowanie ... ?
 11. Gadżetowo, sprzetowo; bez czego nie potrafiłbyś się obejść na biegowej ścieżce! ;) Podaj max trzy rzeczy ...?
Wszystko jasne! ;) "pióra" w dłoń ... :) stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za szczegółowe odpowiedzi :)

  Pozdrawiam biegająco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... nie ma problemu ;) (Y) pozdrawiamy :) stayRUN \m/

   Usuń
 2. Dzięki za nominację :) www.fitnessizycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dziękuję za nominację ale nie biorę udziału w żadnych łańcuszkach:) zatem do zobaczenia na biegowej trasie :)

  pozdrawiam serdecznie Dota

  OdpowiedzUsuń