piątek, 20 maja 2016

V CA Bieg Pszczyński... 05 czerwca 2016r.


Już po raz kolejny Wild Runner's Club jako patron medialnym V edycji Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza, ma przyjemność w imieniu organizatorów zaprosić do udziału w tegorocznej imprezie biegowej. Bieg jak co roku jest organizowany przez UM Pszczyna, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz firmę Carbo Asecura S.A., która to jest pomysłodawcą i współorganizatorem tej imprezy. Bieg niezmiennie rozgrywany jest na dystansie 10km, a całej imprezie towarzyszą przedbiegi dla dzieci i młodzieży.

Trasa biegu, V edycji, uległa częściowej modyfikacji; pierwsza cześć, połówka, pozostała praktycznie bez zmian, biegniemy tak jak w latach poprzednich... ;) Natomiast druga cześć wiedzie "prosto" ulicami; Bogedaina, Bolesława Chrobrego, Warowną i Garncarską na rynek, gdzie będzie ulokowany drugi punkt z napojami. Z rynku ulicą Piastowską, Piwowarską, Bednarską, Tkacką do parku.... :) jednym słowem, mamy tu istny, uliczny, zawrót głowy. W parku alejkami na metę, gdzie będziemy finiszować pod Muzeum Zamkowym. Startujemy oczywiście jak w roku poprzednim z rynku.

Impreza co roku cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Gminy, Powiatu, Województwa Śląskiego jak i całego kraju. Nie brakuje przyjezdnych odwiedzających Pszczynę z zagranicy - Europy jak i zza Atlantyku. W tym roku organizatorzy postawili poprzeczkę ustalając gruby limit zawodów na 1200 uczestników, czy zanotuje frekwencje zwyżkową? ;) zależy od Was biegacze! :)

Strona biegu:

Regulamin biegu:
Zgłoszenie, zapisy elektroniczne:
Strona event'u, wydarzenia:

Z biegowym... przede wszystkim aktywnie :) stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz