wtorek, 16 sierpnia 2016

Jastrzębska 10-tka... VI Bieg Uliczny - 17 września 2016r.

Wild Runner's Club invader... ;) Jastrzębie-Zdrój! Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy... :) miło nam Was poinformować, że "po raz pierwszy", zajeżdżamy na nasze południowo-zachodnie rubieże województwa, do Górnośląskiego miasta zwanego Jastrzębim... by dołączyć do grona partnerów i promować medialnie wydarzenie biegowe jakim jest VI Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka".


Bieg... jak i cała impreza, jest dobrze znana biegaczom, amatorom biegowego szaleństwa i nie trzeba zbyt wiele o niej pisać. Ci co biegli wiedzą, a pozostali; ci co nie biegli, sami się przekonają. ;) Z tego o to miejsca, pragniemy zaprosić wszystkich tych, którzy w sobotni wieczór 17 września; chcą, bądź jeszcze się wąchają, dołączyć, pobiec razem z nami i innymi uczestnikami, "ulicami" Jastrzębia-Zdroju.

Szczegóły; regulamin biegu i zapisy znajdziecie na stronie; www.biegjastrzebie.pl Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój, Stowarzyszenie Skyrunning Polska oraz Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Współorganizatorami przedsięwzięcia są: Automobil Klub Śląski w Jastrzębiu-Zdroju, Gimnazjum nr 8 w Jastrzębiu-Zdroju oraz ZHP Hufiec Jastrzębie. Patronat honorowy nad biegiem objął Prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój - Anna Hetman. Z biegowym pozdrowieniem... :) przede wszystkim aktywnie! stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team

2 komentarze:

  1. Proszę poprawić błędy ortograficzne. ..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ...dziękuję, poprawiam/y na bieżąco. stayRUN \m/

      Usuń