środa, 29 marca 2017

7 Bieg o Złote Gacie na 10km 25.03.2017r. - relacja!

W sobotę 25 marca br. uczestnicy; biegacze, amatorzy biegowego szaleństwa i kijkarze Nordic Walking, stanęli na starcie; 7 edycji, corocznego - organizowanego od 2010 roku, biegu na 10 kilometrów w Brzeszczach, by pobiec, pomaszerować, po swoje pierwsze... bądź kolejne już, w kolekcji, "Złote Gacie". :) Wild Runner's... ;) jako partner, patron medialny, imprezy - 7 Bieg o Złote Gacie (plus Nordic Walking) na 10 km, miał przyjemność uczestniczyć, biec, startować, po swoje "Złote Gacie", już po raz drugi.
Dyszka organizowana w Brzeszczach, z roku na rok, nabiera rozmachu i cieszy się w środowisku; biegaczy i kijkarzy, niemałą popularnością. Dowodem tego jest wysoka pozycja w plebiscycie, rankingu, przyznawania certyfikatów, ZŁOTY BIEG 2016, branżowego portatalu internetowego, maratonypolskie.pl. Pomimo niezmieniającej się od lat formy i trasy biegu, "Złotych Gaci", organizator potrafi zaskoczyć, uczestników zawodów, fajnym pomysłem na ich oprawę wizualną i marketingową, co niczego nie ujmuje jej jako wydarzenia pełnego w sportowe emocje.
Tegorocznym mottem biegu było hasło: "Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają" z takim o to przesłaniem metę 7 Biegu o Złote Gacie... przekroczyło 571 uczestników, biegaczy, w tym 99 kijkarzy Nordic Walking. Start biegu, 10-ki o "Złote Gacie", usytuowany był obok biurowca KWK Brzeszcze przy ul. Kościuszki, skąd zawodnicy ruszyli w 10 kilometrowa trasę, wiodącą ulicami gminy Brzeszcze, trasie o charakterze mieszanym, asfaltowo-gruntowym, wiodącej po przez malownicze tereny kompleksu leśno-stawowego położonego w Dolinie Górnej Wisły. Finisz i meta biegu, bez zmian, usytuowana przy hali sportowej w Brzeszczach, gdzie również znajdowało się całe zaplecze, biegowej imprezy spod znaku "Złotych Gaci".
Najszybszym zawodnikiem tegorocznych zawodów w kategorii bieg jest Bartosz Karoń - KS Olkusz z czasem: 00:32:17s, a najszybszą kobietą Aleksandra Jachimczyk - Chrzanów z czasem 00:39:09s. W kategorii Nordic Walking najszybszym zawodnikiem tegorocznych zawodów jest Krzysztof Skiba - Polkowice z czasem: 00:58:19s ustanawiając tym samym nowy rekord trasy, wśród Pań; Anna Zaczyńska - Lubin z czasem i nowym rekordem trasy: 01:03:48s. Wszelkie informacje związane z imprezą, wyniki biegu; ogólne, klasyfikacje oraz pucharowe, galerie zdjęć itp. itd. znajdziecie na stronie; www.biegbrzeszcze.pl


Tym samym Bieg o Złote Gacie w Brzeszczach, otwiera, coroczny - rozgrywany od 2016 roku, cykl biegów klasyfikacji Pucharu Carbo Asecura. Do klasyfikacji wspomnianego pucharu (PCA), należy pięć imprez, biegów, rozgrywanych cyklicznie; min. "Bieg o Złote Gacie", CA "Bieg Pszczyński" - Pszczyna, "Bieg Pawłowicki" - Pawłowice, "Bieg na MOLO" - Osiek k. Oświęcimia oraz "Bieg Niepodległości" - Czechowice-Dziedzice.

fot. wildrunnersclub.pl

Było nam niezmiernie miło patronować, promować wydarzenie i przede wszystkim aktywnie uczestniczyć w 7 edycji Bieg o Złote Gacie. Serdecznie dziękujemy organizatorowi za zaproszenie, jesteśmy pełni uznania - do zobaczenia za rok. Organizatorem biegu jest Ośrodek Kultury w Brzeszczach, partnerzy: Gmina Brzeszcze, Starostwo Powiatowe Oświęcim, Stowarzyszenie LA „Masters”, Uczniowski Klub Sportowy, Speed Team Brzeszcze. Tyle w temacie... "Złote Gacie" na klacie, ;) z biegowym... :) przede wszystkim aktywnie! stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz