czwartek, 23 marca 2017

9. Cieszyński FORTUNA Bieg, Cieszyn 23.04.2017r.

W imieniu organizatorów Wild Runner's Club, po raz pierwszy, ma przyjemność zaprosić wszystkich biegaczy, amatorów biegowego szaleństwa w niedzielę 23 kwietnia 2017 roku na 9. Cieszyński FORTUNA Bieg w Cieszynie. Bieg rozegrany zostanie na dystansie 10km a trasa biegu, dwiema pętlami - pętla ok. 5km, wiedzie ulicami Cieszyna i Czeskiego Cieszyna. Start Cieszyńskiej dziesiątki z al. Jana Łyska obok kąpieliska miejskiego, meta biegu usytuowana na bieżni stadionu miejskiego. Zapisy elektroniczne, ważne, wraz z opłatą startowa, w wysokości 35 zł - przelewem na konto organizatora do dnia 10 kwietnia br.
W ramach wpisowego, pakiet startowy obejmuje: koszulkę techniczną, numer startowy z agrafkami, imienny dyplom-certyfikat do pobrania na stronie datasport.pl, ciepły posiłek, wodę na trasie i na mecie oraz upominki od sponsorów, a zawodnicy, którzy ukończą bieg pamiątkowy medal.
Odbiór pakietów i numerów startowych możliwy będzie już w sobotę 22 kwietnia br. od 15:00 - 17:00 oraz w dniu biegu w biurze zawodów od godz. 8:00 - 11:00. Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00. Na godz. 13:15 planowane jest rozpoczęcie dekoracji zwycięzców, wpierw biegu młodzieżowego, następnie biegu głównego. Na koniec nastąpi wręczenie specjalnych upominków.

 

Bieg zaliczany jest do Pucharu Beskidów w biegach ulicznych razem z Półmaratonem Żywieckim i Biegiem Fiata. Więcej informacji, w tym regulaminy oraz odnośnik do systemu zgłoszeń, dostępne są na oficjalnej stronie biegu.

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


Organizator: Miasto Cieszyn, Město Český Těšín,
Správa účelových zařízení, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, 
Agencja Sportu i Reklamy Andrzej Filipiak
Nazwa: 9. Cieszyński FORTUNA Bieg
Termin: niedziela 23 kwietnia br. start: godz. 12.00
Biuro zawodów: sala sportowa przy stadionie miejskim al. Jana Łyska 21.
Regulamin i zapisy: www.fortuna.bieguliczny.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz