poniedziałek, 17 sierpnia 2015

W Kobiórze kolejny raz "... bez celu."

W imieniu organizatorów Wild Runner's Club ma przyjemność zaprosić Was Wszystkich..., biegaczy oraz kijkarzy nordic walking na kolejną odsłonę Kobiórskiego Biegu Bez Celu. Kolejną bo już drugą edycje przełaju, cross'a po pięknych leśnych ścieżkach, duktach, drogach. Napisali nam... ;) "wchodzimy w to" i tym samym patronujemy temu wydarzeniu nie tylko medialnie ale przede wszystkim jako uczestnicy, biegacze, amatorzy biegowego szaleństwa. ;)  

Wracając do tematu, ;) kawa na ława, konkrety... ;) Impreza odbędzie się 06 września 2015 roku w Kobiórze. ;) Start i meta biegu usytuowany będzie na boisku Leśnika przy ul. Centralnej. Tak jak w zeszłym roku, przełaj rozegrany zostanie na dystansie 10 km  a całej imprezie towarzyszyć będzie start, "bieg", chodziarzy nordic walking na dystansie 5 km. Trasa, ;) jak na przełaj przystało, :) wiedzie ścieżkami, duktami, przepiekanych kobiórskich lasów; LINK tubylcy znają, ;) przyjezdni poznają, :) jest na czym oko zawiesić. ;) Kolejnym plusem zapewne jest brak wpisowego a dla pierwszych 200 zapisanych uczestników, biegaczy którzy ukończą bieg pamiątkowe medale. :) Rejestracja, zapisy biegaczy oraz szczegóły i regulamin biegu pod linkiem na stronie wydarzenia LINK :)

Wszystko jasne, także nic tylko rezerwować dzień i czas ... Zabrać rodzinę, bliskich, przyjaciół i znajomych w celu na "Bieg Bez Celu" Do Kobióra kole Pszczyny, albo jak kto woli, kole Tychów, bo też maja blisko. ;) :) Z biegowym pozdrowieniem... przede wszystkim aktywnie! :) stayRUN \m/ 

Piotr Czesław/Wild Runner's Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz