wtorek, 19 kwietnia 2016

II Świerczyniecki Bieg Uliczny... 09 lipca 2016r.

źr. Świerczyniec biega
Miło nam Was; drogie koleżanki, koledzy, czytelnicy, biegacze, poinformować o nadciągającym wydarzeniu sportowo-kulturalnym, kolejnym, bo już drugim wydaniu, edycji biegu ulicznego w Świerczyńcu. Zeszłoroczna bieg, jak na taką skalę przedsięwzięcia, przyciągnął rzesze pasjonatów biegania, biegaczy, amatorów biegowego szaleństwa, jakie ogarnęło w ostatnim czasie całą Polskę. Trasa biegu wynosiła wtedy 6,8 kilometra a linie mety pierwszej edycji przekroczyło 171 zawodników. Pogoda dopisał, biegacze jak i uczestnicy corocznego festynu strażackiego "Fojer Fest" bawili się świetnie. W tym roku pobiegniemy, zmierzymy się na "pełnym" 10 kilometrowy dystansie a nie jak w poprzedniej edycji na niespełna 7 kilometrowej trasie, która podyktowana była niemożliwością techniczną spowodowaną remontami dróg w gminie. Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy w sobotę 9 lipca 2016 roku na II Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy na 10km do Świerczyńca, gmina Bojszowy. Dla uczestników biegu i festynu strażackiego Fojer Fest organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno tych sportowych jak i kulturalnych. Przedbiegi i gry ruchowe dla przedszkolaków i dzieci szkolnych, zlot samochodów klasycznych, koncerty i zabawy taneczne, tego dnia emocji wystarczy dla wszystkich. Zapraszamy do uczestnictwa wraz z całymi rodzinami; mieszkańców Gminy, Powiatu jaki i przyjezdnych z Województwa Śląskiego i z całej Polski.Dystans: 10km/10000m
START/ META: ul. Klubowa 5a - obok remizy OSP Świerczyniec
Trasa biegu w 100% nawierzchnia asfaltowa - ul. Klubowa (start), ul. Barwna, ul. Kręta, ul. Wiklinowa, ul. Korzenicka, ul. Cichy Kącik, ul. Dąbrowa, ul. Brzozowa, ul. Trzcinowa, ul. Barwna, ul. Klubowa (meta).Program biegu:
08:00 - 10:00 - OTWARCIE ZAWODÓW /przyjmowanie zgłoszeń, zapisy/
09:00 - 09:30 - BIEGI PRZEDSZKOLAKA
09:40 - 10:30 - BIEGI DZIECI SZKOLNYCH
11:00 - START BIEGU GŁÓWNEGO /10KM/
13:00 - ZAKOŃCZENIE BIEGU
14:00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD

Opłata startowa wynosi 20 zł za pośrednictwem płatności elektronicznych, bezpośrednio po rejestracji internetowej w terminie do 01.07.2016 r. Mieszkańcy Gminy Bojszowy są zwolnieni z opłaty startowej.Szczegóły, regulamin biegu:
Zgłoszenie, zapisy elektroniczne:

Organizatorzy:
OSP Świerczyniec

Kontakt:
Krzysztof Komandera - tel. 512-298-758, m@il: krzysiekkomandera@wp.pl
Stanisław Biela - tel. 693-985-535, m@il: stanislaw.biela@onet.eu

Serdecznie zapraszamy!

Piotr Czesław/Wild Runner's Club

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz