sobota, 30 kwietnia 2016

Bieg hałdami... ku pamięci Powstańców Śląskich.

Koleżanki, Koledzy... biegacze :) miło nam Was zaprosić w sobotę 14 maja 2016 roku do Świętochłowic na II Bieg Przełajowy "Hałdami Śląska" Ku Czci Pamięci Powstańców Śląskich. Będziemy patronować temu wydarzeniu, będziemy biec i będzie nam niezmiernie miło jak pobiegniecie z nami. :) Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którym pamięć o Powstaniach Śląskich a w szczególności o ich uczestnikach; Powstańcach, jak i historia naszego regionu, Górnego Śląska, tak zagmatwana i niezrozumiana dla wszystkich, nie jest obojętna. Bieg ma charakter crossowo/przełajowy a trasa będzie prowadziła terenami leśnymi, oraz przez świętochłowickie hałdy co z pewnością zapewni uczestnikom szeroki wachlarz doznań. ;) Dla uczestników biegu organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji... ;) przygotowali dwie trasy; jedną o długości 6km oraz drugą na dystansie 12km. Limit osób biorących udział w biegu określono na 350 osób. Z biegowym pozdrowieniem, :) przede wszystkim aktywnie (Y) stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


Muzeum Powstań Śląskich, UKS  Ronin oraz OSiR Skałka zapraszają na II Bieg Ku Pamięci Powstańców Śląskich, który odbędzie się 14.05.2016 roku. Celem biegu jest upamiętnienie patriotów walczących w trzech Powstaniach Śląskich, oraz promowanie historii naszego regionu. Impreza ta została objęta honorowym patronatem Prezydenta miasta Świętochłowice Dawida Kostemskiego. Bieg ten będzie miał charakter crossowo-przełajowy. Część biegu będzie prowadziła terenami leśnymi, oraz przez świętochłowickie hałdy co z pewnością zapewni uczestnikom różnorodnych doznań.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane będą poprzez stronę internetową :

Wpisowe to koszt 60zł - w zamian każdy uczestnik otrzyma:
- Koszulkę z indywidualnym numerem identyfikacyjnym
- Profesjonalny chip mierzący czas biegu
- Medal pamiątkowy
- Ciepły posiłek oraz piwo

Ta druga już edycja imprezy zapowiada się bardzo interesująco, dla uczestników biegu przygotowano dwie trasy jedną o długości 6km oraz drugą na dystansie 12km. Limit osób biorących udział w biegu określono na 350 osób. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod Pomnik Powstańca Śląskiego w Świętochłowicach (Plac Słowiański 1).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz