piątek, 21 października 2016

Na podbój katowickiego drapacza chmur... ALTUS CUP 2016!

Altus to nic innego jak najwyższy biurowiec stolicy regionu, województwa śląskiego - Katowic, ma 125 metrów wysokości, 30 naziemnych kondygnacji i składa się z trzech połączonych z sobą brył. Tyle na wstępie, pokrótce w temacie... ;) przejdźmy do meritum, konkretów. Wild Runner's Club jako partner, ma przyjemność objąć swym patronatem i promować medialnie tegoroczny bieg na 30 piętro wspomnianego drapacza - pod hasłem: "Bijemy rekord w biegu po schodach" zapraszamy Was; Drogie Koleżanki, Koledzy na tegoroczny bieg Altus Cup 2016.


Bieg odbędzie się w niedzielne przedpołudnie 27 listopada br. start nastąpi o godz. 11:00 obok budynku Altus a meta znajdować się będzie na 30 piętrze wieżowca. Uczestnicy biegu do pokonania będą mieli 30 pięter, wdrapać się będą musieli po 593 schodach na wysokość 110 metrów. Oprócz promocji aktywności fizycznej i upowszechnienia biegania po schodach jako najprostszej formy ruchu, wspomnianego biegu, "Altus Cup", towarzyszyć będzie organizacja; Mistrzostw Weteranów Polski w biegu po schodach, Mistrzostw Polski Strażaków PSP i OSP w biegu po schodach i organizacja Mistrzostw Polski Firm i Instytucji.

Szczegóły; regulamin biegu i zapisy znajdziecie na stronie; www.gorskiebieganie.pl Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Biegów Górskich - Jastrzębie-Zdrój. Z biegowym pozdrowieniem... :) przede wszystkim aktywnie! stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz