czwartek, 4 maja 2017

Rodzinny Bieg Charytatywny, Jankowice k. Pszczyny 10.06.2017r.

Wild Runner's Club w imieniu organizatorów zaprasza, w sobotę 10 czerwca 2017 roku, biegaczy oraz kijkarzy Nordic Walking z dziećmi i całymi rodzinami, na I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach koło Pszczyny.

Bieg rozegrany zostanie w ramach dwóch kategorii; BIEG GŁÓWNY - 5km i BIEG DZIECI - 2,7km. Jako pierwsze na linii startu staną dzieci, szkół podstawowych, klas od 4 do 6, które zmierzą się z dystansem 2,7 km. Kolejno po nich, na linii startu, ustawią się pozostali uczestnicy, w wieku od 14-stu lat i starsi, którzy pobiegną na trasie biegu głównego i zmierzą się na 5-cio kilometrowym dystansie z pomiarem czasu. Uczestnicy biegu mogą wziąć również udział w kategorii Nordic Walking. Start biegu zlokalizowany będzie na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach, zaś meta znajdować się będzie przy boisku LKS Znicz. Bieg dzieci (2,7km) odbędzie się trasą: ulicami; Kasztanowa, Akacjowa, Złote Łany, rurociąg. Natomiast bieg główny (5km) będzie przebiegał: ulicami; Kasztanowa, Złote Łany, Przyśniczą, Złote Łany, rurociągiem (w kierunku oczyszczalni), Złoty Kłos, Złote Łany, rurociągiem. Każdy z zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek. Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym mapy tras z dokładnym opisem i regulamin biegu, dostępne są na oficjalnej stronie facebook eventu: "Znicz Dzieciom" - I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


Zapisy przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie: LINK Formularz zgłoszeniowy można także pobrać ze strony internetowej szkoły: LINK następnie wypełnić i odesłać na adres e-mail: zspjankowice.bieg@wp.pl. Można go również pobrać w szkole u nauczycieli wychowania fizycznego. Opłatę za uczestnictwo w Biegu Głównym w wysokości minimum 30 zł należy uiścić na numer konta: Zespół Szkolno-Przedszkolny Jankowice, ul. Baziowa 17: 63 8448 0004 0037 9959 3000 0002 do 2 czerwca br.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących "Zameczek" w Rudołtowicach. Ośrodek ten został utworzony w 1992 roku przez Polski Związek Niewidomych. Udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. Swoją działalnością obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 25 lat. Podopieczni przebywają w ośrodku w systemie całodobowym i dziennym.

Dzień 10 czerwca br. to również coroczny festyn LKS Znicz Jankowice, a zatem bieg to nie koniec atrakcji, które czekają na uczestników. W ramach festynu planowane są gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, mecze piłkarskie, pokaz strażacki, zabawa taneczna oraz świętowanie jubileuszu 40-lecia istnienia Klubu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz