piątek, 5 maja 2017

VI CA Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza, Pszczyna 04.06.2017r.

Już po raz szósty Wild Runner's Club ma przyjemność zaprosić, w niedzielę 04 czerwca 2017 roku, wszystkich biegaczy, amatorów biegowego szaleństwa, z dziećmi i całymi rodzinami, na tegoroczny VI Carbo Acecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza do Pszczyny. :)

Bieg niezmiennie, od sześciu lat, rozgrywany jest na dystansie 10km, a całej imprezie towarzyszą przedbiegi i zabawy ruchowe dla dzieci i młodzieży oraz bieg sztafetowy przedsiębiorców i samorządowców. Trasa pszczyńskiej dychy, biegnąca ulicami, miasta, starówki i parku zamkowego - bez atestu, wiedzie głównie drogami asfaltowymi (90%) i utwardzonymi drogami gruntowymi (10%), głównie w parku. Start biegu, jak w roku ubiegłym, usytuowany będzie na pszczyńskim rynku, natomiast finisz i meta biegu pod Muzeum Zamkowym w parku. :)

Zapisy elektroniczne, ważne, wraz z opłatą startowa, w wysokości 45 zł - przelewem na konto organizatora do dnia 28 maja br. W dniu zawodów tj. 04 czerwca br. opłata startowa wynosi 60 zł bez względu na wcześniejsze zgłoszenie - limit zgłoszonych zawodników 1100 uczestników. W ramach wpisowego, pakiet startowy obejmuje: koszulkę techniczną, numer startowy z agrafkami, ciepły posiłek, wodę na trasie i na mecie. Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą bieg, organizator zapewnia pamiątkowy medal.

Weryfikacja zawodów - odbiór pakietów i numerów startowych oraz zapisy w dniu biegu tj. w niedzielę 04 czerwca br. w godzinach od 08:30 - 11:00 w biurze zawodów. Program minutowy: 9:30 - otwarcie zawodów, 9:30 - 11.30 biegi w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych (bieg przedszkolaków z rodzicami oraz dzieci szkół podstawowych, bieg młodzieży szkół gimnazjalnych oraz dzieci szkół podstawowych) - Park w Pszczynie pętla 300, 500 i 1000 metrów. Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00. Ok. godziny 13:30 rozpoczną się sztafety przedsiębiorców i organizacji samorządowych. Dekoracja biegu planowana na godz. 14:00.

Carbo Asecura Bieg Pszczynski o Puchar Burmistrza jest drugim z cyklu biegów klasyfikacji Pucharu Carbo Asecura. Do klasyfikacji wspomnianego pucharu (PCA), należy pięć imprez, biegów, rozgrywanych cyklicznie; min. "Bieg o Złote Gacie" - Brzeszcze, CA "Bieg Pszczyński" - Pszczyna, "Bieg Pawłowicki" - Pawłowice, "Bieg na MOLO" - Osiek k. Oświęcimia oraz "Bieg Niepodległości" - Czechowice-Dziedzice.

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


Organizator: Urząd Miejski w Pszczynie, MORiS w Pszczynie, Carbo Asecura SA
Współorganizacja: Powiatowa Straż Pożarna, 
Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, OSP w Pszczynie, 
Straż Miejska w Pszczynie, Wolontariusze III LO w Pszczynie
Nazwa: VI Carbo Acecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza
Termin: niedziela 04 czerwca br. start: godz. 12.00
Biuro zawodów: hala sportowa MORiS w Pszczynie przy ul. Basztowa 4.
Regulamin i zapisy: www.biegpszczynski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz