poniedziałek, 1 czerwca 2015

I Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy

Ruch to zdrowie a bieganie było, jest i będzie jego najprostszą, najlepszą i najskuteczniejsza formą na zachowanie równowagi psychofizycznej, jednym słowem rzec można a nawet trzeba "w zdrowym ciele, zdrowy duch" :) (Y)

Od paru dobrych lat zauważyć można popularność jaką zyskało sobie bieganie w naszym kraju. Na całej długości i szerokości geograficznej, od południa po północ, od wschodu po zachód, Polska oszalała na punkcie biegania. :) Imprez, zawodów biegowych z roku na rok przybywa, chętnych nie brakuje a zwolenników tego typu formy przybywa ... :) Bieganie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na "świeżym" powietrzu w zdrowy aktywny sposób. Oprócz plusów prozdrowotnych  jest to doskonała forma integracji i aktywizowania środowisk społecznych w naszym kraju, mieszkańców sołectw, gmin i powiatów.

Jako że objęliśmy patronatem medialnym bardzo małą i kameralną impreze biegową, jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa, czytelników a przede wszystkim biegaczy, amatorów biegowego szaleństwa do wzięcia udziału w I Świerczynieckim Biegu Ulicznym o Puchar Wójta Gminy. Bieg odbędzie się 11 lipca 2015 roku w Świerczyńcu, gmina Bojszowy (powiat bieruńsko-lędziński). Dystans biegu nietypowy bo zaledwie 6,8km i nie powinien przynieść początkującemu biegaczowi większego problemu, pamiętajmy "BIEGANIE to wyzwanie ale przede wszystkim zabawa" (Y) :) Udział w imprezie jest bezpłatny a organizatorzy przygotowali nagrody w kategoriach i medale pamiątkowe dla uczestników. :)  Bieg organizowany jest podczas corocznego festynu strażackiego; LINK także atrakcji w tym dniu dla uczestników nie zabraknie ... :) Szczegóły i regulamin biegu na stronie; LINK zapisów można dokonać pod adresem; LINK serdecznie zapraszamy ... :)

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


W imieniu swoim oraz całego Komitetu Organizacyjnego 
Serdecznie Zapraszam wszystkich miłośników biegania na 
I Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy.
Bieg odbędzie się 11.07.2015r. na Świerczyńcu. 
Zapisy elektroniczne, jak również regulamin dostępne są  na stronie 
Gminy Bojszowy www.bojszowy.pl . 
Bieg organizowany jest podczas corocznego Festynu Strażackiego. 
Gwarantujemy dobrą zabawę i wiele atrakcji.
                                                                                         
                                                                                                             Krzysztof Komandera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz