piątek, 31 lipca 2015

Charytatywnie, przełajem ..., Bieg dla Mirka!

Pobiegnij dla Mirka... Charytatywny cross, bieg przełajowy w Pszczyńskim parku Dzika Promenada, znanym także pod nazwą Zwierzyniec; zaprasza wszystkich ludzi, biegaczy dobrej woli by wspomóc człowieka, mieszkańca Pszczyny, Mirka zmagającego się z ciężka chorobą.

Start biegu odbędzie się w sobotę 8 sierpnia o godzinie 12:00 z pod parkingu przy Zagrodzie Żubrów. Trasa biegu wynosi 5,7 km i wiedzie bulwarami wzdłuż Pszczynki, Łącką Groblą, ścieżką wzdłuż Młynówki, powrót aleją przez 3 Dęby. Na biegu nie będzie pomiaru czasu  ani żadnej klasyfikacji a cała zebrana kwota z wpisowego zostanie przekazana na leczenie potrzebującego. Dla uczestników "Biegu dla Mirka" przewidziane zostały pamiątkowe medale i woda na mecie biegu. Szczegóły biegu w wydarzeniu na stronie pod adresem; LINK

W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich aktywnych ludzi z Pszczyny, okolic i nie tylko..., biegaczy, truchtaczy, profesjonalistów, amatorów biegowego szaleństwa, zapalonych chodziarzy nordic walking, całe rodziny wraz z dziećmi by wzięli udział w zbiórce, akcji, biegu i wspomogli przysłowiowym "groszem" potrzebującego pszczynioka. W "kupie" tkwi siła, liczymy na Was i Wasze wsparcie... z biegowym pozdrowieniem ...stayRUN \m/

Piotr Czesław/Wild Runner's Team


Prosimy o pomoc dla naszego przyjaciela i kolegi, który zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje pieniędzy na długotrwałe i kosztowne leczenie. Każda, nawet najdrobniejsza pomoc jest dla niego wielkim darem.

Jest to bieg charytatywny, nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji. Aby wziąć udział w biegu należy wpłacić 10 zł. (lub więcej) na konto stowarzyszenia Omnibus z dopiskiem: dla Mirka. Cała zebrana kwota zostanie przekazana zainteresowanemu.

Imię i nazwisko startującego oraz potwierdzenie wpłaty prosimy wysłać mailem na adres: biegdlamirka@gmail.com

Do wparcia inicjatywy zapraszamy też uprawiających Nordic Walking.

Stowarzyszenie Omnibus
43-200 Pszczyna
Ul. S. Batorego 26
Bank Spółdzielczy
42 8448 0004 0027 7196 2001 0001
z dopiskiem: dla Mirka

Organizatorzy:
Leszek Pławecki, tel. 601 144 050 
Zdzisław Spyra, tel. 503 022 319

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz